Fenerbahçe 2021 Çubuklu Forma

Ürün Kodu: AT013EBS014SR
379 TL
Beden
Numara ve İsim Oyuncu

Ürünün Özellikleri

“Arasam dünyayı eşin bulunmaz
Öyle bir sevda ki paha biçilmez
Lacivert olmadan sarı sevilmez
Fenerbahçe olmadan hayat çekilmez!”
Düşünsene Saracoğlu’ndasın; almışsın eline atkını… Üzerinde yepyeni çubuklu forman, hep bir ağızdan başlamışsın besteyi söylemeye! Tam o esnada gol olmuş; stat adeta yıkılıyor! Artık yepyeni bir hikayenin başladığını biliyorsun.
Bu bizim hikayemiz ve biz Fenerbahçeyiz! Atamızı her zaman kalbimizde taşırız. Önemli olan Atatürk’ün hangi takımı tuttuğu değil; hangi takımın Atatürk’ün izinden gittiğidir. Efsane Çubuklu formamızın sırt kısmında yer alan ‘Atatürk’ imzasıyla bu gururu yaşamaya devam edeceğiz!
PUMA işbirliğiyle hazırlanan Efsane Çubuklu formamız Fenerium Mağazaları’nda ve www.fenerium.com’da seni bekliyor!
Sen de bu hikayenin bir parçası olmak istemez misin?
 

Ürün İçeriği

%100 POLYESTER

BASKIYI ÜTÜLEMEYİNİZ !

RENKLİLERE ÖZEL DETERJAN KULLANINIZ.

TERTSTEN YIKAYIP ÜTÜLEYİNİZ.

BENZER RENKLERLE BİRLİKTE YIKAYINIZ.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için  UPS kargo veya Jetizz kargo , yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir. Aynı gün teslimat için ise Aras kurye seçeneğimiz mevcuttur. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

BASKI YAPILAN FORMALARDA ÜRÜN İADESİ VE DEĞİŞİKLİĞİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.
Fenerbahçe 2021 Çubuklu Forma
Fenerbahçe 2021 Çubuklu Forma
Beden
RENK
379 TL