Fenerbahçe 2022 Çubuklu Forma

Ürün Kodu: AT013ECS014SR
₺559,00 ₺749,00
Beden
**NOT : Fenerbahçe 2022 Çubuklu Formamızın "M "," XL" ve ''2XL'' bedeni için kargo teslim süresi 12-14 gündür.
Numara ve İsim Oyuncu

Ürünün Özellikleri

Mazisinde bir tarih yatan efsanevi çubuklu forma, Lefter’den Alex’e günümüze kadar efsaneleşen tüm futbolcularımızın mücadelesinin sembolü. Fenerbahçemiz için imza olan tasarımıyla Fenerbahçe 2022 Çubuklu Forma, sarı ve lacivert çubuklarıyla göz dolduruyor. Drycell teknolojisi ile daima kuru kalan model, tribünde coşkuyla tezahürat ederken terlemeyi en aza indirerek konforlu hissetmeni sağlıyor. Çubuklu formanın sırtında yer alan Atatürk'ün imzası ise güven veriyor. Fenerbahçe aşkıyla tasarlanan formana "Nasıl gözüm gibi bakarım?" diye dert etmene gerek yok. Renklilere özel deterjanla makinede tersten yıkayıp baskıya ütüyü değdirmeden ütüleyebilirsin. Böylece uzun yıllar boyunca şampiyonluk kutlamalarında sana eşlik edecek çubuklu formanı ilk günkü hâliyle kullanabilirsin.

Yediden yetmişe her taraftarın gönlünde bambaşka yeri olan Fenerbahçe 2022 Çubuklu Forma’ya fenerium.com ve Fenerium mağazalarından kolayca ulaşabilirsin..

Ürün İçeriği

%100 POLYESTER

BASKIYI ÜTÜLEMEYİNİZ !

RENKLİLERE ÖZEL DETERJAN KULLANINIZ.

TERSTEN YIKAYIP ÜTÜLEYİNİZ.

BENZER RENKLERLE BİRLİKTE YIKAYINIZ.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 5-7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için  Sendeo Kargo, UPS kargo veya Jetizz kargo , yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
 
BASKI YAPILAN FORMALARDA ÜRÜN İADESİ VE DEĞİŞİKLİĞİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.
 
Fenerbahçe 2022 Çubuklu Forma
Fenerbahçe 2022 Çubuklu Forma
Beden
RENK
₺559,00