Fenerbahce 2022 Lacivert Forma

Ürün Kodu: AT013ECS03407
₺559,00 ₺749,00
Beden
**NOT : Fenerbahçe 2022 Çubuklu Formamızın "M "," XL" ve ''2XL'' bedeni için kargo teslim süresi 12-14 gündür.

Ürünün Özellikleri

Sezon boyunca Fenerbahçe'mizin maçlarını canla başla takip eden birisin, biliyoruz. Maç günü kombinin için yeni forman hazır. İsmine özel ve numaralı olarak satın alabileceğin Fenerbahçe 2022 Lacivert Forma, takımına olan bağını kolayca anlatmanın bir yolu. Sarı Kanarya'nın zaferlerine ortak olmak için dama tasarımlı formanla tribünde yerini alıp sesin kısılana dek tezahürat yapabilirsin. Takımının renklerini ilk günkü gibi üzerinde taşımak istiyorsan bazı kullanım detaylarına dikkat etmelisin. Günlük giyime uygun formanı, renklilere özel bir deterjan kullanarak benzer renklerle tersten yıkamalısın. Baskı kısmına ütüyü değdirmeden kolayca ütüleyebilirsin. Böylece uzun süre boyunca sana eşlik edecek lacivert formanla Fenerbahçe'mizin şanlı armasını kalbinin üzerinde taşıyabilirsin.

Sen de "Forma koleksiyonumda sezon ürünleri olmazsa olmaz." diyorsan Fenerbahçe 2022 Lacivert Forma'nı Fenerium mağazalarından ya da fenerium.com'dan satın alabilirsin.

Ürün İçeriği

%100 POLYESTER

BASKIYI ÜTÜLEMEYİNİZ !

RENKLİLERE ÖZEL DETERJAN KULLANINIZ.

TERSTEN YIKAYIP ÜTÜLEYİNİZ.

BENZER RENKLERLE BİRLİKTE YIKAYINIZ.

.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 5-7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için  Sendeo Kargo, UPS kargo veya Jetizz kargo , yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
 
BASKI YAPILAN FORMALARDA ÜRÜN İADESİ VE DEĞİŞİKLİĞİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.
Fenerbahce 2022 Lacivert Forma
Fenerbahce 2022 Lacivert Forma
Beden
RENK
₺559,00