Atatürk Ve Fenerbahçe Kitabı

Ürün Kodu: KR098TDS04000
₺159,95

Ürün İçeriği

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk spor tarihi ve özellikle Fenerbahçe Spor Kulübü ile arasındaki inkâr edilemez bağı anlatan ve büyük ölçüde kaynak teşkil edecek “Atatürk ve Fenerbahçe” kitabı yayımlandı. K-İletişim Yayınları’ndan Barış Kenaroğlu imzasıyla çıkan kitapta, Atatürk’ün spor kulüpleri nezdinde “paylaşılamaz” konumu belgelerle açıklanıyor.
 
Kitapta Atatürk’ün Fenerbahçe ile temasları anlatılırken, bu temasların yer bulduğu konu başlıkları; yazar tarafından yapılan arşiv taramalarında elde edilen belgelere dayanarak kaleme alındığı gibi, önceden ortaya konulmuş belgelerin ve kaynakların yeniden yorumlandığı analizleri de içermekte.
 
“ATATÜRK’ÜN YOLU FUTBOL İLE KESİŞMİŞTİR”
 
Türkiye’nin önde gelen tarihçilerinden Prof. Dr. Vahdettin Engin, kitabın arka kapak yazısında Atatürk’ün futbola çok meraklı olmadığını, fakat hayatının belirli dönemlerinde Atatürk’ün yolunun futbol ile kesiştiğini yazdı. Engin, bu kesişmenin en yoğun anlarının ise Fenerbahçe ile yaşandığını, yani futbol ve Atatürk bir arada düşünüldüğünde Fenerbahçe’nin de bir şekilde muhakkak işin içinde olduğuna vurgu yaptı.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için  Sendeo Kargo, UPS kargo, yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
Atatürk Ve Fenerbahçe Kitabı
Atatürk Ve Fenerbahçe Kitabı
RENK
₺159,95