Kargo Ve Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için Sendeo ve UPS , yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir.

Mağazadan teslimat siparişleri hakkında: Taraftarlarımız www.fenerium.com üzerinden siparişini oluştururken adres girme aşamasında mağazadan teslim butonuna basarak önce il sonra o ilde bulunan mağazayı seçebilir. Seçtikten sonra normal ödeme işlemlerine devam ederek, siparişini oluşturabilir. Bu süreçte gerekli bilgilendirme (sipariş teslimat formu) e-postaları taraftara ve mağazaya iletilecek. Mağaza yetkilisi sipariş formunu teslim almaya gelen taraftarımız ile dolduracaktır. Teslim alacak taraftarımızın bilgilerini ibraz etmesi gerekmektedir. Ancak teslim alacak kişi siparişi oluşturan kişiden farklı ise; teslim alacak kişinin siparişi oluşturan kişinin bilgilerini ibraz etmesi gerekmektedir. Bilgiler doğrulandıktan sonra mağaza yetkilimiz imza karşılığı kargoyu taraftarımıza teslim edecektir.
 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.