FB Doğal Diş Macunu 75 ML

Ürün Kodu: KS519TCS01000
49,9 TL

Ürün İçeriği

Fenerbahçe Doğal Diş Macunu
 
  • İçerdiği bitkisel adaçayı, çay ağacı, nane, okaliptüs, karanfil, hindistan cevizi, limon kabuğu yağları ve aloe vera özü sayesinde ağız, diş eti ve dişlere bakım yapar. Nefesi tazeler ve ağız kokusunu giderir. Düzenli kullanım ile diş çürüklerinin önlenmesine yardımcı olur.
  • Fenerbahçe doğal diş macunu tartar oluşumunu engelleyen içeriği sayesinde, ağzınızdaki bakteri, diş eti iltihabı ve diğer diş sorunlarının engellenmesine yardımcı olur. 
  • Dişler için oldukça zararlı olan sakarin tatlandırıcısını barındırmayan Fenerbahçe doğal diş macunu, diş etlerinizi korur.
  • Fenerbahçe doğal diş macunu, zararlı kimyasallar kullanmadan ağzınızdaki bakterileri doğal olarak yok ederek, nefesinizi tazelemek için nane ve diğer bitkisel yağlar gibi doğal maddeler içerir. 
  • Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermeden dişlerinizi beyazlatmak için sulu silika gibi doğal maddeler içerir. Bu, yaygın diş macunlarında bulunan yapay beyazlatıcı maddelere oranla, dişlerinize karşı daha naziktir.
  • Özellikle hassas dişler için hassasiyet giderici olarak etki sağlar. 
  • İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde diş eti kanamalarını önlemeye yardımcı olur. 
''Kozmetik ürünü olduğu için yurtdışı siparişlerine kapalıdır.''
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz.Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için  Sendeo Kargo, UPS kargo veya Jetizz kargo , yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
FB Doğal Diş Macunu 75 ML
FB Doğal Diş Macunu 75 ML
RENK
49,9 TL