Fenerbahçe Cumhuriyetin 100. Yılı Forma

1076
Ürün Kodu: AT013EDS105LC
1.950,00₺
Fenerbahçe Bonus’a özel %10 indirim! Başvurmak için tıklayın.
Beden
**NOT : 3,6,9 patikli 12,18 Patiksiz
RENK

Ürünün Özellikleri

  • 30C de hassas yıkanabilir. 30C de hassas yıkanabilir.
  • Ağartıcı kullanılmaz. Ağartıcı kullanılmaz.
  • Ilık ütü yapınız. Ilık ütü yapınız.
  • Kuru temizleme yapılmaz Kuru temizleme yapılmaz
  • Santrifüjlü makinede kurutulmaz. Santrifüjlü makinede kurutulmaz.
  • %100 Polyester %100 Polyester

Ürün İçeriği

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını kutlamak için tasarladığı bu özel forma, Türkiye'nin temellerini atan önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün silüetini, Cumhuriyetin sembolü olan bağcık yakayla birleştirerek anlam derinliği ve bağlılık ifadesi sunuyor.

Formanın çubuklu deseni, Fenerbahçe'nin gurur duyduğu tarihine bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Kulübün zengin mirasıyla Cumhuriyet'in ilk yıllarındaki heyecanı birleştirerek, tarih ve sporun güçlü birlikteliğini gösteriyor.

Fenerbahçe'nin bu özel forması, sadece bir spor ürünü değil, aynı zamanda toplumsal birlikteliğin ve milli değerlerin ifadesidir. Cumhuriyetin 100. yılında bu formayı giymek, birlik ve beraberlik duygularını pekiştirirken, Türkiye'nin çağdaş değerlerine olan bağlılığımızı da vurgular.

Fenerbahçe Spor Kulübü ve taraftarı, Cumhuriyetin 100. yılını kutlarken geçmişten aldığı ilhamla geleceğe umutla bakmayı sürdürüyor. Bu forma, sadece bir yıl için değil, Türk sporu ve toplumunun ilerlemesine dair süregelen bir taahhüt ve anlam taşıyor.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için  Sendeo Kargo, UPS kargo, yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
Fenerbahçe Cumhuriyetin 100. Yılı Forma
Fenerbahçe Cumhuriyetin 100. Yılı Forma
Beden
RENK
₺1.950,00