Geri Dönüşümlü Polyester Basket Forma

Ürün Kodu: TK414EBS07999
379 TL
Beden
RENK
Numara ve İsim Oyuncu

Ürünün Özellikleri

Dünya çevre gününde sorumluluklarimizi hatirlatmak amacı ile üretilen , koleksiyon parçası nitelegi olan ve  sınırlı sayıda sayıda uretilen forma hakkinda kısa bilgiler;

-Pet şişelerin geri dönüşümü ile elde edilen ipliklerden üretilmiştir.
-14 pet şiseden elde edilen hammadde ile üretilmiştir. 
-Repreve markali bu polyster iplik üretiminde ciddi miktarlarda su tasarrufu sağlanmakta, enerji ihtiyacı ve karbon salınımı azalmaktadir. 
-Yeşil çubuk, çevreye karsi sorumluluklarimizi ve çevre bilincimizi isaret eder. 
-Logomuz etrafinda görülen mavi oklar geri dönüşüm hareketini temsil eder.
-Ar/Ge sureçlerinde formanin testleri Arcelik A.Ş laboratuvarlarinda yapılmış ve sonuçları onaylanmıştır.
-Testlerde  BEKO markalı çamaşır makineleri ve kurutucular kullanılmıştır.

Ürün İçeriği

%100 Polyester

• 30C de yıkanabilir

• Ağartıcı kullanılmaz

• Santrifüjlü makinede kurutulmaz

• Ilık ütü yapınız

• Kuru temizleme yapılmaz

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için  Sendeo Kargo, UPS kargo veya Jetizz kargo , yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

Geri Dönüşümlü Polyester Basket Forma
Geri Dönüşümlü Polyester Basket Forma
Beden
RENK
379 TL