İade ve Değişim

Almış olduğunuz sitemizden Hesabım>Siparişler bölümünden iade et butonuna tıklayarak iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz sonrasında sendeo kargo tarafından iade kargo numarası ekranda sizinle paylaşılacaktır. Eğer talep ederseniz ürünü anlaşmalı olduğumuz UPS kargo firmasına, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ayrıca Ups kargo iade kodu için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ürünü, faturası ve faturanın altında bulunan iade formu alanını doldurarak gönderebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ürünler olan, sırt baskılı forma ve üzerine alıcı talebi ile yazı yazdırılmış diğer ürünlerin değişim ve iadesi yapılamaz.

Mağazadan teslimat siparişleri hakkında: Taraftarımız ürününü teslim aldıktan sonra mağazada deneyebilir. İsterse mağazada değişim yaptırabilir. Ancak taraftarımız iade isterse iade sürecini başlatmak için 444 19 07 numaralı müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerinin yönlendirmesi ile kargoyu iadeye göndermelidir. Kargo fenerium.com’a ulaştıktan sonra mevcut iade süreci başlatılacaktır.
*Kişiselleştirilen ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
 

İade Adresi Bilgileri :
Fenerium E-ticaret
Fenerbahçe Spor Ürün. San. ve Tic. AŞ.
Bağdat Cad. No:2 Şükrü Saracoğlu Stadyumu
Kızıltoprak / Kadıköy / İstanbul
Tel : 444 1907
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız UPS Kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin ayrıca sitemizde kişiselleştirilmiş ürünler olan sırt baskılı formalar, ve üzerine isim yazdırılmış diğer ürünlerin iadesi de kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade edilmeyecektir.

Yurt dışı iadelerinde kargo ücreti göndericiye aittir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız. 

Nakit (EFT / Havale) ve Kredi Kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.