Fenerbahçe 2024 Çubuklu Jr Forma

13
Ürün Kodu: AT013CES014SR
2.749,00₺
Fenerbahçe Bonus’a özel %10 indirim! Başvurmak için tıklayın.
Beden
**NOT : 3,6,9 patikli 12,18 Patiksiz
RENK
Numara ve İsim Oyuncu

Ürünün Özellikleri

ÜRÜN HİKAYESİ
Resmi Fenerbahçe SK 24/25 Deplasman Çocuk Seti ile Fenerbahçe'nin en iyileri gibi çocuğunu hazırla. En yüksek performans için üretilmiş, çocuğunu rahat ettirmek için nem emici dryCELL teknolojisinin yanı sıra havalandırma için stratejik olarak yerleştirilmiş tasarıma sahiptir.
ÖZELLİKLER & FAYDALAR
dryCELL: Nemi ciltten uzaklaştırarak kuru ve rahat kalmana yardımcı olan PUMA özelliği</li><li>Geri Dönüştürülmüş Malzeme: Daha sürdürülebilir bir gelecek için geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir.
DETAYLAR
Standart kesim, Bisiklet Yaka,Kısa Kollu Forma,Forma ve şortta PUMA Cat logosu, Forma ve şortta resmi kulüp arması
PUMA Toddlers’ stili: 8-16 yaş arasındaki çocuklara tavsiye edilir.

Ürün İçeriği

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler yurtiçi için Sendeo Kargo, UPS kargo veya Jetizz kargo , yurtdışı için ise DHL kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Yurtdışı siparişlerin gönderilerinde, gönderilen ülkenin yasalarına istinaden belirlenen vergi oranında gümrük bedeli çıkma ihtimali vardır. Ayrıca bu şekilde gümrükte işlem gören gönderiler için eğer gümrük işlemlerini DHL'in takip etmesini isterseniz, hizmet bedeli almaktadır. Bu bedeller alıcıya aittir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
Fenerbahçe 2024 Çubuklu Jr Forma
Fenerbahçe 2024 Çubuklu Jr Forma
Beden
RENK
2.749,00 ₺