KALAN SÜRE:

3'lü Set (Emre, Ömer Faruk'un Formaları, Pazu-bandı)

Mevcut Teklif: Sonraki minimum teklif {{ priceFormat(minBid) }} TL
{{ priceFormat(currentBid) }} TL

YENİ TEKLİF VER:

TL
HIZLI TEKLİF:
Banka doğrulaması yapıldı. Banka doğrulaması gerekli.

DİĞER TEKLİFLER:

{{item.Customer}} {{item.Date}} {{ priceFormat(item.CustomerBid) }} TL
ÜRÜN KODU: 339536

3'lü Set (Emre, Ömer Faruk'un Formaları, Pazu-bandı)

İsim :
3'lü Set (Emre, Ömer Faruk'un Formaları, Pazu-bandı)
Maç :
Fenerbahçe-Çaykur Rizespor
Tarih :
25 Temmuz 2020
Stadyum :
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi

 

O FORMA SENİN! BU EŞSİZ HİKÂYE FENERBAHÇE’NİN GERÇEK BENLİĞİ OLAN TARAFTARININ...

Gücünü tarihinden alıp yarınlara yürüyen Fenerbahçe’nin, bu şanlı yürüyüşünün hikâyesi, armasını taşıyan, ruhunu barındıran, milyonlara güç olan formasında saklı…

Sonsuz bir bağla desteklediğin takımının, doksan dakika, durmadan, yorulmadan alın teri ile ıslattığı o forma, şimdi O’nu en çok sevenlerle buluşuyor!

“O Forma Senin” diyerek attığımız bu adım, bizim için pek çok duygunun karşılığı olan formalarımızı, Fenerbahçeliyim diye gururla haykıran taraftarlarımızla buluşturmak, aidiyetimizi taçlandırmak, hikâyelerimizi birleştirmek içindir!

Formaya bağlılığın en güzel timsallerinden olan Emre Belözoğlu’nun, yeşil sahalara ve Fenerbahçe formasına veda ettiği son maçında giydiği o forma, Ömer Faruk Beyaz’ın henüz 16 yaşında, sonsuz heyecanla taşıdığı ve o unutulmaz anların bir parçası olduğu forması ve Emre Belözoğlu’nun elinden teslim aldığı, “benim için büyük bir gurur” sözleriyle tanımladığı kaptanlık pazubandı, şimdi büyük taraftarımızı bekliyor…

Bu eşsiz hikaye, Fenerbahçe’nin gerçek benliği olan taraftarlarıyla tamamlanıyor.

Emre Belözoğlu-Çaykur Rizespor Maçı Forması, Ömer Faruk Beyaz-Çaykur Rizespor Maçı Forması ve Büyük Kaptanın, Ömer Faruk Beyaz’a emanet ettiği pazubandına sahip olmak için teklifinizi verin!

Fenerium AÇIK ARTIRMA size bir sporcu forması için kendi fiyat teklifinizi verme imkanı sunar. Açık artırmanın yayında olduğu süreç içerisinde dilediğiniz sayıda ve miktarda fiyat teklifi verebilirsiniz. Açık artırma bittikten 48 saat sonra teklifinizle ilgili bir e-posta alırsınız.

Sadece 18 (on sekiz) yaşından büyük kişiler Fenerium Açık Artırma’ya katılabilecektir.

fenerium.com/acik-artirma adresinde şu anki açık artırmaları bulabilirsiniz. TEKLİF VEREN tarafından tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak girilmesinin ve banka veya kredi kartı doğrulaması yapılmış olmaları şartıyla ürün için dilenilen teklif girilecek ve “Teklif Ver” butonuna tıklanacaktır. Yalnızca küsuratız, tam tutarlar teklif edildiğinde geçerli olacaktır. TEKLİF VEREN’in banka veya kredi kartı doğrulaması yapması sonrasında TEKLİF VEREN’in hesabından FENERİUM tarafından herhangi bir teminat çekilmeyecektir.

FENERIUM AÇIK ARTIRMA’da süreç bittikten sonraki 72 saat içerisinde kazandığınıza veya kaybettiğinize dair bilgilendirilirsiniz. Kazanan kişilerin siparişini oluşturmak istemesi durumunda yetkililerin yönlendirmesiyle sipariş oluşturulur.

İlgili ürünün satın alma bağlantısı kazanan katılımcıya eposta ile gönderilir. Kazanan katılımcının www.fenerium.com sepetine düşer. En geç 72 saat içinde satın alma işlemini gerçekleştirmesi ile verilmiş olan teklif üzerinden sipariş tamamlanacaktır. 72 saatlik bekleme süresi içinde sipariş tamamlanmazsa ürün sepetten düşecek ve TEKLİF VEREN hakkını kaybedecek ve hak bir sonraki yüksek teklif veren katılımcıya geçecektir.

Teklifiniz bağlayıcıdır. Açık artırmayı kazandıysanız, vermiş olduğunuz fiyat teklifi üzerinden satın alım gerçekleşir ve ödeme zorunluluğunuz olur.
Birden fazla teklif verebilirsiniz, vermiş olduğunuz en yüksek teklif bizim için bağlayıcıdır.

Maalesef, bu mümkün değildir. Açık artırma bittikten sonra, açık arttırmayı kazanan kişi ile 72 saat içerisinde iletişime geçmiş olacağız.

Açık artırmayı kazanmanız durumunda yetkililer tarafından 72 saat içerisinde form doldururken vermiş olduğunuz iletişim numarasından sizinle iletişime geçilecektir. Arandığınızda sipariş tamamlama sürenizle ilgili yetkililer tarafından bilgilendirileceksiniz.

Bir açık artırma için bilgilerinizi doğru girerek birden fazla teklif verdiğinizde, en yüksek tutardaki teklifiniz geçerli olacaktır.